THE DEFINITIVE GUIDE TO WYNAJEM KAJAKóW SULEJóW

The Definitive Guide to wynajem kajaków sulejów

The Definitive Guide to wynajem kajaków sulejów

Blog Article

Kajaki można wypożyczyć w jednej z kilkunastu wypożyczalni zlokalizowanych bezpośrednio nad Zalewem.

Szanowni klienci w tym roku poszerzamy naszą ofertę usług. Zapraszamy także na loty widokowe motolotnią nad Doliną Pilicy w cenie 500 zł/h. Dla klientów rezerwujących obie usługi, spływ kajakowy + whole lot 5% rabatu.

You might be utilizing a browser that isn't supported by Fb, so we have redirected you to definitely an easier Model to give you the ideal encounter.

Przelecisz się nad meandrami rzeki, obserwując piękno jej okolic, a także spotykając dziką faunę i florę. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać naturę w całej jej okazałości.

Prócz na kajakach, łódkach czy rowerach wodnych swoich siła warto spróbować w działającej w Borkach szkole windsurfingu. Posiadacze patentu żeglarza jachtowego mogą skorzystać z czarteru jachtu w portach zbiornika.

You are employing a browser that isn't supported by Facebook, so we have redirected you to definitely a simpler Model to provde the greatest working experience.

Spływ kajakowy po Pilicy nie wymaga doświadczenia i będzie idealnym wyborem na spływy dla osób początkujących lub na spływ rodzinny.

Przeznaczone do pływania po rzekach i wodach stojących. Wyposaż1 w trzy miejsca, które mogą pomieścić trzy dorosłe osoby. Pod środkowym siedziskiem znajduje się zintegrowany, wodoszczelny luk bagażowy. Duża ładowność.

Pływamy na nowych i wygodnych kajakach "SPRINTER" oraz kajakach wykonanych z laminatu o czym już przekonali się nasi uczestnicy.

Nie musisz się martwić o brak doświadczenia. Przed rozpoczęciem spływu kajakowego, profesjonalni instruktorzy udzielą Ci wstępnego szkolenia, które wprowadzi Cię w tajniki wiosłowania.

superlinearny polietylen – niezwykle wytrzymały materiał zapewniający brak uszkodzeń podczas spływu,

Wypożyczenie uwzględnia również wiosła i kamizelki asekuracyjne (dla dzieci i dorosłych). Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu ochronnego, jak na przykład nieprzemakalne pokrowce na bagaż.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, kajaki sulejów so we have redirected you to definitely a less complicated Edition to give you the greatest working experience.

W składvert opactwa wchodzi romański kościół, klasztor oraz ruiny murów obronnych z zachowanymi 6 basztami. Zabudowania gospodarcze oraz mury obronne opactwa zostały zaadaptowana na resort.

Będziesz mieć pewność, że masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby cieszyć się bezpiecznym i ekscytującym spływem. Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego instruktorzy są zawsze dostępni, aby udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Report this page